0

فروشگاه آنلاین باغ بذر

گلهای زینتی

گل زیتنی

گلهای زینتی

امروزه بسیاری از مردم دنبال تنوع در محل زندگی و محل کار خود هستند. اما چگونه این تنوعات را در حیطه مورد نظر خود اعمال میکنند؟

بعضی با جابجا کردن وسایل محل خود میخواهند این تفاوت را رقم بزنند اما بعد از چند روز، این تغییرات هم تکراری میشود.

خب با این اوصاف چاره چیست ؟

ما برای شما راحل بسیار خوب و راحتی داریم شما عزیزان میتوانید با پرورش گل در محیط زندگی و کار،جلوه بسیار زیبایی به محیط ببخشید.

آیا هرگلی میتواند به محیط زیبایی بخشد ؟

جواب خیر است. زیرا هر گلی متناسب با محیط مورد نظر جلوه زیبایی دارد مثلا نمیشود هر گلی را در محل کار یا منزل قرار داد چون میتواند حس منفی در مخاطب ایجاد کند . خب حالا از کجا بدانیم چه نوع گلی برای چه فضایی مناسب است . باغ بذر در این مقاله قصد دارد تا برای شما دوستان در مورد گل هایی صحبت کند که میتواند برای تصمیم گیری بسیار کمکتان کند.

گلهای زینتی ! بله درست متوجه شده اید گلهای زینتی از همانجا که از اسمشان پیداست برای زینت دادن و زیبایی بخشیدن به محیط اطراف خود به کار می روند . اما اگر همین گلهای زینتی هم درست جایی گذاری نشود نمیتواند آن تاثیر گذاری را داشته باشد.

از قدیم الایام هم کسانی که صاحب منصبی بودند با این نوع گلها در منازل خود میخواستند تجمل خودشان را به سایر افراد نشان دهند حتی شاهان و شاهزادگان نیز در حیاط و داخل قصر وکاخ های خودشان از گلهای زینتی استفاده می کردنند .

گلهای زینتی

انواع گلهای زینتی

گل زینتی برای محیط باز

گل زینتی برای محیط بسته

 

اما چه گلهایی زینتی برای محیط باز استفاده میشود.

گلهای زینتی محیط باز

گل های رز رونده قرمز،صورتی،سفید،نارنجی و زرد

 

گل زیتنی
بذر گل رز رونده

گلهای پیچک (بذر پیچک نیلوفر پنج رنگ ( آبی،صورتی،بنفش،قرمز،سفید)

 

گلهای پیچک ( گلهای اناری)

 

گل پیچک گل کاغذی

گل زیتنی

گلهای زینتی محیط بسته

بذر رز زیبای مشکی

گل زینتی
بذر گل رز مشکی

بذر گل بسیار زیبای رز رنگین کمان

گل زیتنی
بذر گل رز رنگین کمان

بذر نایاب ترین رز جهان ( رز جولیت )

گل زیتنی
بذر گل رز جولیت

بذر گل آهار ( نارنجی )

گل زیتنی
بذر گل اهار نارنجی

 

بذر گل اهار ( صورتی )

گل زیتنی
بذر گل آهار صورتی

 

بذر گل ستاره ای بنفش

گل زیتنی
بذر گل ستاره ای بنفش

گیاه ونوس حشره خوار ( سایز کوچک )

 

گل زیتنی
بذر گل ونوس حشره خوار

 

 

به این نوع گلها، گلهای زینتی میگویند که استفاده از آنها زیبایی خاصی به محیط خود میبخشد باغ بذر با واردات بذر این نوع گلهای زینتی جذاب زمینه را برای کسانی که قصد پرورش همچین گلهایی دارند آسان کرده است با قیمت فوق العاده فراهم کرده است. شما در هیچ فروشگاه و سایتی نمیتوانید بذر این گیاهان نایاب و کمیاب را با همچین قیمت هایی پیدا کنید.

آیا گل های زینتی فقط جهت زیبایی استفاده میشوند و کارایی دیگری ندارند؟

باید عرض کنم که گل های زینتی علاوه بر زیبایی میتوانند هوای محیط را نیز پاک و تمیز نگه دارند . اللخصوص گلهای رز رونده که علاوه بر زیبایی و پاک کنندگی هوا میتوانند با عطر معطری که از خود پخش میکنند هوای محیط اطراف خود را عطرا گین کنند .

اما این سوال حتما ذهن شمارا درگیر کرده . آیا من هم میتوانم این نوع گل هارا پرورش دهم ؟ بله اگر مایل باشید از همین امروز میتوانید پرورش گل را شروع کنید . اما چگونه؟ به راحتی زیرا باغ بذر با وارد کردن بذر های اصلاح ژنتیک شده و ارگانیک این زمینه را برای همه فراهم کرده است . کافی است بذر را داخل خاک مناسب کاشته و آن را به موقع آبیاری کنید آن وقت میبینید که با دستان خودتان چه شاهکاری را به سادگی خلق کرده اید .

برای آنهایی که منازلشان دارای حیاط و محیط باز است با کاشتن بذر های رز رونده میتوانند منظره ی رویایی و بی نظیری را در حیاط خود بسازند .

و کسانی که داخل آپارتمان زندگی میکنند با کاشتن بذر گلهای های رز،آهار،وگل های ستاره ای گلدانی به تراس یا محیط منزل خود زیبایی بی نظیری بخشند .

برای خرید بذر های گل های زینتی کم یاب و نایاب میتوانید با خرید آسان از فروشگاه اینترنتی باغ بذر صاحب گل و گیاه های زینتی بسیار زیبا شوید با قیمت فوق العاده مناسب .

برای خرید بذر گل روی خرید بذر کلیک کنید

 

گل زینتی
خرید بذر گل زینتی

 

مقاله :گلهای زیتنی

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0