قیمت محصولات ما همگی در بخش فروشگاهی وب سایت باغ بذر مشخص است ، و نیازی به تماس به مدیریت نیست ، اگر می خواهید قیمت محصولات دیگر که در باغ بذر موجود می باشد ولی در وب سایت نیستند را بگیرید کافی است تماس بگیرید .

واقعیت این است ، ما در باغ بذر صرفا هدف خود را مشتری نهایی گذاشته ایم ، ولی فروش بذر به شکل کلی هم داریم، اگر می خواهید می توانید تماس بگیرید تا شما را در این مورد راهنمایی کنیم .

شماره تماس :

09037126876

اعتماد کردن در هر کسب و کاری یک عامل دو طرفه است ، ولی باز هم ما با گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن این اطمینان خاطر را در خرید اینترنتی به شما داده ایم .

فقط کافی است یک بار خرید کنید و با نحوه سفارش ما و همچنین کیفیت عالی محصولات ما آشنا شوید . علاوه بر این شماره تماس ما که با کد 903 شروع می شود و همچنین آدرس ارسالی بسته بندی پستی که خدمت شما روی بسته ارسالی می خورد ، بیان گر محل فعالیت ما در می باشد .

از انجایی که انبار ارسال بذر ها در بندر انزلی رشت هست ما محصولات را از کشور های مورد نظر توسط کشتی رانی تحویل میگیریم و در انبار رشت نگهداری میکنیم و بعد از سفارش برای شما عزیزان ارسال میکنیم

هنوزم سوالی دارید

فرم را پر کنید تا سؤالات بیشتری برای شما ایجاد شود ، حامیان شما در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

[contact-form-7 404 "Not Found"]