0
Avatar

انواع بونسای برای پرورش

بونسای را همه به عنوان یک درختچه های کوچک میشناسند . یکی از زیبا ترین و بینظیر ترین نوع گیاه یا بهتر است بگوییم درختچه بونسای نام دارد. بونسای قدمت زیادی در کشور های شرق آسیا دارد . در کشور هایی همچون چین، کره و بخصوص ژاپن این درختچه هارا پرورش میدهند . اما این نوع نژاد گیاه فقط در کشور های آسیای شرقی پیدا میشود. باید بگویم خیر امروزه در کشور های اروپایی و آمریکایی پرورش بونسای رشد چشمگیری داشته است. در این مقاله مطالبی در مورد انواع بونسای برایتان نوشته ایم.

خرید بونسای

بونسای علاوه بر زیبایی خاصی که دارد دارای فواید بسیاری نیز هست زیرا این درختچه های کوچک همان کارایی درخت های بزرگ را دارند. از جمله

زیبایی بخشیدن

تصفیه هوای داخل منزل

ضد عفونی محیط اطراف خود

میوه دادن ( درصورت کاشت نژاد میوه دار)

سرسبزی محیط منزل و غیره…

انواع بونسای

بونسای ها مانند دیگر گیاهان انواع مختلفی دارند در این جا چند نمونه از آن ها را نام میبریم.

بونسای افرا

افرا قرمز و افرا سبز جنگلی ، افرا سبز مجنون

خرید بونسای     خرید بونسای      خرید بونسای

بونسای کراسولا

خرید بونسای

بونسای سرو کوهی و بونسای سرو نقره ای

بونسای سرو کوهیخرید بونسای          بونسای سرو نقره ای  خرید بونسای

برای خرید انواع بونسای آماده کلیک کنید 

این نمونه ها فقط چند بخشی از نمونه از بونسای ها میباشد. اگر شما عزیزان به بخش بونسای سایت ما مراجعه فرمایید  تمامی نمونه هارا مشاهده خواهید کرد.

بونسای در کشور ما یک پدیده خیلی نو پایی است. و حتی خیلی از افراد داخل ایران اسم بونسای به گوششان نخورده. این هم به این خاطر است که ایران در زمینه تولید بذر زیاد پیشرفته نیست. چون بذر بونسای باید اصلاح ژنتیک شود. تا قابلیت بونسای شدن را داشته باشد.

اگر دقت کرده باشید گلخانه های پرورش انواع بونسای در ایران حتی به اندازه انگشتان یک دست هم نیستند. اما در کشور های پیشرفته شروع به پرورش همچین درختچه های با ارزشی کرده اند و تا حدود خیلی زیادی هم پیشرفت کرده اند.

باغ بذر هم برای اینکه این علاقه مندان به پرورش بونسای بتوانند به این مهم دست یابند واردات بذر بونسای را در دست کار خود قرار داده است و اصیل ترین بذر های اصلاح ژنتیک شده را از سراسر دنیا وارد میکند و به طور مستقیم به دست شما عزیزان میرساند.

شما دوستان هم میتوانید از امروز با علاقه شروع به پرورش این درختچه های رویایی بکنید .

پرورش انواع بونسای نیاز به آب و هوای خاصی ندارد زیرا در محیط منزل پرورش داده میشود.

شما دوستان باید موقع خرید بذر حواستان به بعضی از سود جویان باشد. چون افراد یا سایت هایی هستند که بذر هایی را با عنوان بذر بونسای به افراد میفروشند که اغلب این بذر ها یا رشد نمیکنند یا یک گیاه بی ارزش دیگر به جای بونسای رشدمیکند. پس قبل از خرید حتما حواستان به این موضوع باشد.

برای خرید انواع بذر بونسای روی خرید بذر کلیک کنید

خرید بونسای

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X